![]()
Składamy najlepsze życzenia dla Wszystkich Ratowników Medycznych w Dniu Ich Święta, a w szczególności tych, z naszej Drużyny pełniących na codzień dyżury w Zespołach Ratownictwa Medycznego![]()
![]()
.
Dziękujemy także za bardzo dobrą współpracę w trakcie działań ratowniczych nad wodą ![]()
.
Wielkie dzięki za Wasze codzienne zaangażowanie i determinację w trudnych warunkach. Życzymy, aby Wasze działania zawsze przynosiły najlepsze efekty, podczas pracy w ZRM, SOR, DM i innych placówkach, nie tylko Ochrony Zdrowia![]()
![]()
. Dziękujemy także za Waszą odwagę, poświęcenie i niezastąpioną służbę w ratowaniu życia. Niech codzienna praca przynosi Wam satysfakcję i poczucie spełnienia!![]()



