🚑🛥Składamy najlepsze życzenia dla Wszystkich Ratowników Medycznych w Dniu Ich Święta, a w szczególności tych, z naszej Drużyny pełniących na codzień dyżury w Zespołach Ratownictwa Medycznego🚨🩺🚑.

Dziękujemy także za bardzo dobrą współpracę w trakcie działań ratowniczych nad wodą 🌊💪.

Wielkie dzięki za Wasze codzienne zaangażowanie i determinację w trudnych warunkach. Życzymy, aby Wasze działania zawsze przynosiły najlepsze efekty, podczas pracy w ZRM, SOR, DM i innych placówkach, nie tylko Ochrony Zdrowia🚑🩺🚨. Dziękujemy także za Waszą odwagę, poświęcenie i niezastąpioną służbę w ratowaniu życia. Niech codzienna praca przynosi Wam satysfakcję i poczucie spełnienia!💪

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany